Plastová okna Heřmanův Městec

Sídlo firmy a vzorková prodejna
Havlíčkova 304
538 03 Heřmanův Městec
Provozní doba:
PO - PÁ ... 6:00 - 17:00
SO - NE ... zavřeno

Dřevěná okna a dveře:

Dřevěná okna a dveře

Jsme obchodním zastoupením firmy Window Holding a.s., která vvyrábí osvědčená dřevěná okna a dveře pod značkou TWW Eurookna Dřevěná okna a dřevěné dveře TWW nesou tu nejvyšší známku kvality.


dřevěná okna dřevěné dveře

Značka TWW vyrobila za dobu své existence tisíce dřevěných oken a dveří. Naše produkty vyrábíme s dodržením té nejvyšší technologické kázně na automatizovaných linkách umístěných v halách s kontrolou vlhkosti. Jedině tento přístup zajistí tu nejvyšší úroveň kvality všech vyrobených oken.

Eurookna jsou konstruována tak, že brání vzniku kondenzátu na dolní straně skel. Hluboké uložení skla, teplý meziskelní rámeček a rámová okapnice opatřená těsněním, i to jsou atributy, které hovoří právě pro značku TWW.

Povrchová úprava je jedním z faktorů, které mají rozhodující vliv na kvalitu eurooken. V současnosti se již nemusíte bát náročné údržby eurooken, vícevrstvá povrchová úprava s hloubkovou impregnací jednotlivých dílů okna chrání povrch dřeva opravdu výborně. Pokud dodržíte jednoduché zásady péče o lazuru, vydrží Vám okna v bezvadném stavu dlouhé roky.

Eurookna značky TWW jsou opatřena dvěma izolovanými okapnicemi, které chrání okno před povětrnostními vlivy v té nejnamáhanější části - na dolním okraji. Rámová i křídlová okapnice jsou izolovány, aby nedocházelo k zatékání vody přímo na povrch dřeva, a to ani při prudkém a hnaném dešti.

Povrchová úprava

Vícevrstvá povrchová úprava zajišťuje nejlepší ochranu dřevěných ploch vystavených povětrnostním vlivům. Jde o třístupňový systém ochrany.

Impregnace

Obsahuje aktivní složky, které pronikají do hloubky 2 mm a účinně chrání dřevo před působením vlhkosti, plísní a dřevokazných hub. Nanáší se na díly, včetně rohových spojů, před zalizováním do hotových rámů a křídel.

Barevný základ

Je rozhodující složkou pro výsledný barevný odstín okna, omezuje změny zbarvení finální vrstvy a zlepšuje vzhled povrchu. Zajišťuje také ochranu dřeva a optimální přilnavost finální vrstvy.

Vyplnění přiznaných spojů

Speciální pružný plnič zamezuje průniku vody do rohových spojů dřevěného okna.

Finální vrstva

Vytváří ochrannou vrstvu celého dřevěného okna, která odolává povětrnostním vlivům, některým druhům chemických prostředků a mechanickému poškození. Tvrdý, avšak elastický povrch prodlužuje životnost produktu.

Dřeviny

SMRK BOROVICE MERANTI
dřevěná okna dřevěná okna dřevěná okna
  • nejpoužívanější dřevina pro výrobu dřevěných oken a dveří
  • smrkové dřevo je bez znatelného jádra, světle nažloutlé s výrazně barevně odlišnými vrstvami dřeva jarního a letního v letokruhu
  • dřevo je lehké, pružné a pevné, pro své výborné fyzikálně-mechanické vlastnosti je pro výrobu dřevěných oken těžko nahraditelné
  • vyšší obsah pryskyřice podporuje lepší odolnost vůči povětrnostním vlivům charakteristická je zvýrazněná struktura a kresba dřeva
  • dřevo je lehké, pružné a pevné, pro své výborné fyzikálně-mechanické vlastnosti je pro výrobu oken těžko nahraditelné
  • vhodné pro většinu odstínů lazur a RAL, s výjimkou bílé barvy a velmi světlých odstínů
  • nejžádanější tropická dřevina pro výrobu oken a dveří v Evropě
  • jádro červenohnědého zbarvení od světlejších až po tmavé tóny
  • polotvrdé dřevo s velice malou objemovou roztažností a vysokou tvarovou stálostí
  • odolné proti povětrnostním vlivům, houbám a plísním