Plastová okna Heřmanův Městec

Sídlo firmy a vzorková prodejna
Havlíčkova 304
538 03 Heřmanův Městec
Provozní doba:
PO - PÁ ... 6:00 - 17:00
SO - NE ... zavřeno

Garážová vrata OLYMPS-DOOR

Jsme obchodním zastoupením firmy OLYMPS DOOR spol. s r.o., která v současné době patří k nejvýznamnějším výrobcům garážových vrat a komponent nejen v České republice, ale i na Slovensku, Maďarsku, Nizozemsku a Rumunsku. Garážová vrata exportují do dalších osmi zemí světa.

Garážová vrata OLYMPS DOOR jsou vyráběna v širokém sortimentu od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná v různých designech a barevných odstínech.

Garážová vrata OLYMPS DOOR mají povrchovou úpravu se strukturou dřeva – woodgrain, čímž je dosaženo maximální věrnosti podoby dřeva a povrch vrat je velmi odolný vůči vnějším vlivům.

Garážová vrata OLYMPS DOOR mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí s moderním řešením těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí pomocí vytvarované drážky z výroby. Toto nové řešení přímo ve výrobě má značný pozitivní vliv na izolační vlastnosti vrat a na jejich hladký chod a trvanlivost


garážová vrata - bez izolace garážová vrata - izolovaná polystyrénem garážová vrata - izolovaná polyuretanem garážová vrata - vrata exclusive garážová vrata - příslušenství
Vrata bez izolace Vrata izolovaná polystyrénem Vrata izolovaná polyuretanem Vrata EXCLUSIVE Příslušenství