Plastová okna Heřmanův Městec

Sídlo firmy a vzorková prodejna
Havlíčkova 304
538 03 Heřmanův Městec
Provozní doba:
PO - PÁ ... 6:00 - 17:00
SO - NE ... zavřeno

Hliníkové systémy:

HLINÍKOVÁ OKNA, DVEŘE A FASÁDY - HLINÍKOVÉ SYSTÉMY

7 DŮVODŮ PROČ VOLIT HLINÍKOVÉ SYSTÉMY

SOULAD S TEPLEM

Protože hliník je dobrý vodič tepla, musí být profil složen ze dvou částí, které jsou pevně spojeny pomocí izolačních můstků. Tento izolační prostor může být navíc vyplněn izolačními vložkami a navíc díky přídavným tepelným těsněním lze dosáhnout různých tepelně izolačních vlastností dle přání investora. Díky tomuto zázraku techniky splňují hliníkové systémy přísné požadavky našich i evropských norem.

POŽÁRNÍ ODOLNOST

Hliník je nehořlavý materiál. Umocní-li se jeho mohutnost speciálními doplňky a těsněním, může získat různé stupně požární odolnosti.

VZDOR PROTI VODĚ

Oproti většině jiných kovů hliník nerezaví. Je otázkou, kolik let při správném používání může takový výrobek vydržet. 20, 50, 90 let?

KLÍČ KE SPOKOJENOSTI

Pro splnění Vašich představ a očekávání jsme se rozhodli nabízet nejkvalitnější řadu hliníkových profilů PONZIO® založenou na vícekomorovém principu. Tepelně izolační vlastnosti a zvukový útlum hliníkových profilů pro jsou vynikající a zcela jasně splňují vysoce nastavenou laťku standardů moderního bydlení.

ŘÍCI DŮM UŽ DNES NESTAČÍ

Vývoj v současném stavebnictví nabízí široké možnosti komfortu bydlení. Hliníkové systémy v požadované kvalitě se dovedou nejlépe přizpůsobit těmto moderním trendům. Díky našim hliníkovým produktům vtisknete svému domu jedinečnou originalitu a získáte bezprostřední kontakt s Vaší zahradou či projevy přírody, aniž byste slevili z Vašeho pohodlí a jistoty teplého domova.

HARMONIE BAREV

Díky anodické oxidaci můžeme u našich hliníkových oken zachovat pravý efekt přírodního hliníku, aniž bychom se báli jeho zestárnutí. Eloxováním lze získat až 10 tónů kovového vzhledu. Pro koho je kov opticky příliš studený materiál, toho rozehřejeme více než třemi sty druhy barev, které jsou na hliníkové okno nanášeny práškovou technologií. Využíváme kompletní stupnice RAL® a nabízíme i metalické barvy, které jsou známé spíše z automobilového průmyslu.

POHYB A OVLÁDÁNÍ

Okno s funkcí otvíravě sklopnou zná už skoro každý. Znáte ale výhodu fukce sklopně otvíravého hliníkového okna? U hliníkových systémů lze otvíravé části i posouvat, vyklápět ven či skládat jako harmoniku.